Darius Pietaris – Derybų tango – 2007

Metai: 2007
Autorius: Darius Pietaris
Kategorija: Asmeninis tobulėjimas> Naudingi patarimai

Viskas kas vyksta derybų metu turi priežastis ir pasekmes. Kiekvienas derybininko veiksmas ar žodis gali ir turi būti tikslingai išmoktas ir panaudotas. Kuo mažiau erdvės liks atsitiktinumams, tuo didesnė tikimybė, kad pasieksite tai ko norite.
Garso programa „Derybų tango 2“ padės jums geriau suprasti derybų eigą ir etapus, pasirinkti veiksmingas taktikas derybų strategijoms įgyvendinti, atskleis psichologinio pasiruošimo ir nuostatų įtaką derybų rezultatams. Klausydamiesi šio kompaktinio disko išmoksite atpažinti ir suvaldyti nekonstruktyvius derybų partnerių veiksmus, įsigilinsite į sėkmingų derybininkų elgesio modelius.
„Derybų tango 2“ tai 58 minutės apie derybų strategijas ir taktikas. Garso programoje rasite atsakymus į klausimus: kaip nustatyti derybų tikslus, kas yra nuolaidos derybose ir kokia abipusės naudos paieška?
Garso programa „Derybų tango 2“ ketvirtasis „Virtual training“ serijos produktas. Ši garso priemonė skirta dalykinėse verslo derybose dalyvaujantiems vadovams bei darbuotojams, siekiantiems ilgalaikės naudos darbe su klientais, tiekėjais ar partneriais.